Az arc letisztása után peelingezés és 20 perces arc masszázst tartalmazza, szérummal és masszázs krémmel.
30 perc
10 000 Ft
Arcmasszázs és dekoltázs masszázs 30 perc ( peelingel)
Az arc letisztása után peelingezés és 30 perces arc, dekoltázs és nyak masszázst tartalmaz, szérummal és masszázs krémmel.
55 perc
13 000 Ft
Lifting arc és dekoltázs masszázs, aromaterápiával 60 perc
60 perc
17 000 Ft
employeePage.aboutLabel
Mohácsi Edina vagyok.
Beauty Specialist
kozmetikus, sminkes, szépségterapeuta.
Egészen fiatal korom óta érdekel a szépség és a szépségápolás, és mindig tudtam, hogy ezzel szeretnék majd foglalkozni. 18 éves korom óta gyűjtöm ezzel kapcsolatban a tapasztalataimat és fejlesztem magamat. A legújabb tudományos ismeretekről és módszerekről továbbképzések alkalmával szerzek alkalmazható tudást.
Megtanultam, hogy minden vendég egyedi, ezért a kozmetikai kezelések sorozatát is egyénileg állítom össze a hozzám bejelentkezők számára.
A személyre szabott bőrápolás a bőr diagnosztizálásával indul, egyedileg felépített kezelések sorozatával folytatódik, majd az otthoni bőrápolással egészül ki. Így segítjük maximális hatékonysággal a bőr egészségének és fiatalságának a megőrzését.
A Pasaréti Beauty Stúdióban egy olyan helyet szerettem volna kialakítani, ahol a vendégek nemcsak megszépülhetnek, hanem emellett ellazulhatnak, feltöltődhetnek, és eltölthetnek egy kis énidőt ideális körülmények között.