Szia! Gabi vagyok!
2026-ban végeztem pedikűrösként, és örülök, hogy ebben a szakmában kezdhetem el a pályafutásomat. Számomra fontos a kedves légkör, az odafigyelés és az, hogy vendégeim jól érezzék magukat nálam!
Minden alkalommal arra törekszem, hogy precíz munkát végezzek, és folyamatosan fejlődjek a szakmámban. Hiszem, hogy az ápolt lábak nemcsak esztétikai szempontból fontosak, hanem a mindennapi komfortérzetünkhöz is hozzájárulnak.
Ha egy barátságos, nyugodt környezetben szeretnél egy kis énidőt, szeretettel várlak!🌸